Nynashamn - Visby - Stockholm

Stock Press Photo | Nynäshamn - Visby - Stockholm

- wycieczka promowo - autokarowa promami: Polferries (Gdańsk - Nynäshamn- Gdańsk) | Gotland Destination (Nynäshamn - Visby -Nynäshamn)

Szwecja staje się krajem coraz bardziej atrakcyjnym dla polskich turystów, a wycieczki po jej terenie cieszą się coraz większą popularnością. Na jakie atrakcje warto postawić w tym kraju? Na te, które czekają w rejonie Sztokholmu!
Kto odwiedzi stolicę Szwecji, ten koniecznie powinien znaleźć czas na dłuższą podróż po pobliskich wyspach. Tworzą one wyjątkowy archipelag (drugi pod względem wielkości na Morzu Bałtyckim), na terenie którego każdy z nas znajdzie dla siebie moc wrażeń. Co warto zobaczyć w tej części świata? Archipelag sztokholmski urzeka pięknymi widokami, które na długo zapiszą się w pamięci każdego turysty. Poruszanie się pomiędzy wyspami ułatwiają promy, w wycieczkowe rejsy sprawiają, iż poznawanie piękna tej części Szwecji dla każdego z nas stanie się wyjątkowym doświadczeniem. A co można zwiedzić? Urocze, portowe miasteczka, w gronie których na szczególne wyróżnienie zasługują Nynäshamn, Vaxholm i Norrtälje. Mają one wiele uroku, a spacery po ich terenie mogą się dla każdego z nas okazać wyjątkowym doświadczeniem.

Random image

Basket

Popular tags

Tag Cloud

Contact Us