Tramwaj wodny F5 Gdańsk – Brzeźno

Tramwaj wodny F5 Gdańsk – Brzeźno

Stock Press Photo | Tramwaj wodny F5 Gdańsk – Brzeźno

Już od 1-go maja ruszają w trasę Trójmiejskie Tramwaje Wodne. Swego rodzaju statki wycieczkowe, dzięki którym jeszcze lepiej poznamy uroki Trójmiasta i okolic. W tym roku najprawdopodobniej do wyboru będziemy mieli trzy rodzaje tras. Pierwsza z nich to rejsy zatokowe. Trójmiejski Tramwaj Wodny będzie przemieszczał się na odcinku Gdynia-Hel-Gdynia, Gdańsk-Hel-Gdańsk oraz Gdynia-Jastarnia-Gdynia. Drugą atrakcją będą, mające swój niepowtarzalny urok i klimat, rejsy śródlądowe. Wyruszać one będą z Gdańska w kierunku Sobieszewa oraz Westerplatte.
I na sam koniec prawdziwa bomba. Od tego roku organizatorzy mają dla nas jeszcze jedną atrakcję. W ramach programu ożywienia dróg wodnych w Gdańsku uruchomione zostanie zwiedzanie Gdańska drogą wodną. Pomysł rewolucyjny, który z pewnością ściągnie do Gdańska nowe rzesze turystów. A jednocześnie da możliwość zupełnie odmiennego spojrzenia na to wspaniałe miasto z tak przecież bogatą historią. Pewnym minusem, bo jest i taki, może okazać się wzrost biletów na Trójmiejski Tramwaj Wodny.

Inauguracyjny rejs tramwaju wodnego - 1 maja 2019 roku, rejs o godzinie 9 - linia F5 na trasie: Żabi Kruk - Zielony Most - Targ Rybny - Wiosny Ludów - Nabrzeże Zbożowe - Twierdza Wisłoujście - Westerplatte - Latarnia Morska - Brzeźno.

Comments

No comments yet.

  •  

Random image

Photo info

Basket

Popular tags

View more information
Contact Us