Tramwaj wodny F5 Gdańsk – Brzeźno

Tramwaj wodny F5 Gdańsk – Brzeźno

Stock Press Photo | Tramwaj wodny F5 Gdańsk – Brzeźno

Wizyta nad morzem to dla każdego z nas wielka atrakcja. Może dla mieszkańców Pomorza nie aż tak wielka ale dla wszystkich pochodzących z głębi kraju wakacje kojarzą się jednoznacznie z morzem. Słońce, plaża, mnóstwo atrakcji. I przede wszystkim relaks. Odpoczynek od codzienności, od zmartwień i stresów. Istna sielanka. Od niedawna pobyt nad morzem kojarzy nam się jeszcze przyjemniej gdyż w trakcie wypoczynku możemy skorzystać z jeszcze jednej atrakcji. Chodzi oczywiście o tramwaj wodny. Tramwaj zazwyczaj kojarzy nam się z komunikacją miejską, tłokiem i spóźnieniem. Jego wodna odmiana dostarczy nam z pewnością zupełnie odmiennych, jednoznacznie pozytywnych wrażeń.

Tramwaj wodny F5 Gdańsk – Brzeźno, kursuje od 2012 roku na trasie: Żabi Kruk - Zielony Most - Targ Rybny - Wiosny Ludów - Nabrzeże Zbożowe - Twierdza Wisłoujście - Westerplatte - Nowy Port Latarnia Morska - Brzeźno (falochron zachodni; do Brzeźna od 2016 r.).
Inauguracyjny rejs tramwaju wodnego - 1 maja 2019 roku, rejs o godzinie 9 - linia F5 na trasie: Żabi Kruk - Zielony Most - Targ Rybny - Wiosny Ludów - Nabrzeże Zbożowe - Twierdza Wisłoujście - Westerplatte - Latarnia Morska - Brzeźno.

Comments

No comments yet.

  •  

Random image

Photo info

Popular tags

View more information
Contact Us