English (US) | Polski

Maritime Stock Photography


   Piękne pejzaże, które podziwiamy w trakcie spacerów po okolicy, mogą z nami pozostać na zawsze. Współczesna fotografia daje nam wiele możliwości, a dostęp do aparatów cyfrowych sprawia, iż każdy z nas może robić piękne zdjęcia. Nowoczesne technologie sprawiają, że lekki aparat możemy mieć zawsze przy sobie, a jakość zdjęć, nawet tych amatorskich, jest coraz większa.
   Krajobraz jest naszym ulubionym motywem, co też dziwić nie powinno. Fotografia krajobrazowa to szansa dla tych, którzy kochają piękne widoki i chcą je możliwie jak najdłużej zachować w pamięci. To jednocześnie idealna dziedzina fotografii dla tych, którzy często podróżują i chcą uwiecznić wspomnienia ze swych podróży. Fotografią krajobrazową z powodzeniem zajmują się też specjaliści, a zdjęcia zawodowców są powszechnie wykorzystywane. Zdjęcia do kalendarzy, zdjęcia na fototapety oraz fotoobrazy do zawieszenia na ścianie – oto rozwiązania, dzięki którym pięknymi pejzażami możemy się cieszyć bez ograniczeń. Krajobraz to wdzięczny temat, a robienie takich zdjęć może każdemu z nas sprawić wiele radości.

Crew only

  

Crew only


Aland Islands

Coraz chętniej odwiedzana przez turystów Finlandia może zachwycić swym bogactwem oraz różnorodnością. Obszarem, który może okazać się niezwykle atrakcyjnym celem wycieczki po tym kraju, są Wyspy Alandzkie.
Read More ... Aland Islands

Borgholm

Borgholm jest miastem wyjątkowym, a jego popularność wśród turystów nikogo nie powinna dziwić.
Read More ... Borgholm

Bornholm

Czy istnieje sposób na to, by spędzić wspaniałe wczasy nad morzem, ciesząc się i wypoczynkiem, i pouczającymi wyprawami?
Read More ... Bornholm

Finland

Finlandia to atrakcyjny cel niejednej wycieczki, a każda podróż po tym kraju może się okazać wyjątkową przygodą. Jakie miejsca warto odwiedzić w tej części świata?
Read More ... Finland

Gotlandia

Dla wielu z nas Szwecja to przede wszystkim morze i wspaniałe wybrzeże. Gotlandia, największa szwedzka wyspa i jednocześnie największa wyspa na Bałtyku.
Read More ... Gotland

Karlskrona

Polscy turyści dotrą tu bez problemów promem z Gdyni, a nagrodą za pokonanie Bałtyku będzie możliwość poznania unikalnych atrakcji.
Read More ... Karlskrona

Marinmuseum Karlskrona

Z jakimi atrakcjami kojarzona jest Szwecja? Dla wielu z nas ten kraj to przede wszystkim morze.
Read More ... Marinmuseum Karlskrona

Olandia

Ta wyspa ma niezwykły urok, a wypoczynek na jej terenie każdemu z nas może sprawić wiele radości. Być może Olandia nie jest aż tak dobrze znana jak Gotlandia, jednak i ona zasługuje na uwagę.
Read More ... Oland

Stockholm

To miasto przyciąga niezwykłym urokiem oraz atrakcjami, które mogą oczarować każdego z nas. Na jakie atrakcje koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę podczas wycieczki po tak ciekawym mieście, jakim jest Sztokholm?
Read More ... Stockholm

Visby

Jest jednym z najpiękniejszych miast, jakimi może się pochwalić Szwecja, pełni tez rolę najważniejszego ośrodka miejskiego na Gotlandii.
Read More ... Visby


Maritime Stock Photography